Kategorie


Proč nakoupit u nás
:Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014


Vlastní sklad zboží
99 % sortimentu sklademRychlé dodání
Do 2 pracovních dnůGarance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníRaketové sporty Počet produktů: 19

Podkategorie

 • Stolní tenis - pingpong

  Pálky, stoly a míčky pro pingpong

  Stolní tenis neboli pingpong není fyzicky ani materiálově tak náročný jako klasický tenis a proto se v dnešní době stává čím dál populárnějším a čím dál více lidí jej hraje jak na amatérské, tak i profesionální úrovni. U nás máte možnost si pořídit veškeré vybavení pro stolní tenis od pálek a míčků až po pingpongové stoly určené pro venkovní i vnitřní použití. Právě díky nenáročnosti na místo je pingpong u spousty lidí oblíbenější, než klasický tenis, protože si mohou stůl umístit v létě na zahradu a v zimě například do garáže, kůlny, nebo klubovny a zahrát si oblíbený pingpong kdykoliv si zamanou ať už s rodinou, nebo s přáteli.  

 • Tenis

  Tenisové rakety, míčky, omotávky, výplety a další vybavení

  Tenis se v dnešní době stává velmi oblíbeným, na mnoha místech rostou tenisové kurty jako houby po dešti a i my doporučujeme tento zajímavý sport vyzkoušet. Především proto, že tenis je zajímavým skloubením fyzické námahy a koordinace celého těla včetně mozku. Oproti například lehce podobnému badmintonu je náročnější na fyzickou přípravu i koordinaci, ale jakmile dostanete tenisovou raketu do ruky, zajisté si jej zamilujete. Nabízíme veškeré vybavení jako jsou tenisové pálky, míčky, omotávky, výplety raket a podobně.

 • Squash

  Potřeby pro squash – squashové rakety, míčky, výplety raket

  Když neměli hráči tenisu zrovna místo na kurtech, ale potřebovali trénovat, začali s hrou proti zdi, ze které se postupně vyvinul squash tak, jak ho známe dnes. Squash se dnes stává velmi populárním mimo jiné i proto, že má oproti tenisu poměrně malé nároky na plochu i vybavení. Pronájem squashového kurtu je oproti tomu tenisovému tudíž výrazně levnější. Prakticky Vám stačí si pořídit raketu dle Vaší výkonnostní třídy a můžete začít hrát. Míčky pro squash jsou různých rychlostí, dle počtu teček, které jsou na nich vytisknuté. Začátečníkům doporučujeme míčky jen s jednou tečkou, i když i ty dokážou být po zahřátí velmi rychlé. Najdete u nás vybavení pro začátečníky i pokročilé- squashové rakety, výplety raket, míčky různých rychlostí.

 • Badminton

  Vybavení pro badminton – rakety, košíčky, sítě

  Pokud hledáte aktivní sport nejen na zimní dny a večery nenáročný na finance a místo, pak pro Vás může být badbinton zajímavou volbou. Na první pohled působí jako nenáročná hra, ale zkuste si jej zahrát s maximálním nasazením přes síť a rychle zjistíte, že tomu tak vůbec nemusí být. Badminton má výhodu v jeho nenáročnosti na vybavení, kdy Vám stačí lehké rakety, pár košíčků a natažená síť. Jen s tímto vybavením můžete začít hrát v létě na kurtech, ale klidně i na Vaší zahradě, v zimě pak v hale, nebo v místní tělocvičně. Badminton je oproti tenisu méně náročný na zvládnutí hry, proto jej zvládnou poměrně rychle i úplní začátečníci, takže můžete začít hrát prakticky hned s celou rodinou.

Zobrazují se 1 – 19 z 19 položek
Zobrazují se 1 – 19 z 19 položek

Výbava na tenis, badminton, squash, stolní tenis a další v závislosti na sezóně. Nabízíme jak rakety, tak i míčky a další příslušenství pro raketové hry.