Kategorie


Proč nakoupit u nás
:Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014


Vlastní sklad zboží
99 % sortimentu sklademRychlé dodání
Do 2 pracovních dnůGarance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníZimní sporty Počet produktů: 116

Podkategorie

 • Lyžování

  Vybavení na lyže a běžky

  Hlavně s rozmachem umělého zasněžování v posledních letech se lyžování těší velké oblibě, takže se Vám snažíme přinést vše potřebné vybavení – lyže, běžky, vázání, brýle, helmy pro Vás i pro děti. Ať už jste začátečník nebo pokročilý, určitě si najdete tu správnou výbavu přesně pro Vás. Neseďte ve smogu měst a vyrazte s celou rodinou na lyže nebo běžky do horské přírody.

 • Hokej a bruslení

  Hokejové hole, puky, brusle a další vybavení 

  Ať už si chcete jen poklidně zabruslit na rybníku za městem, nebo se vrhnout do hokejové vřavy na stadionu, určitě si z našeho sortimentu vyberete. Nabízíme totiž jak pánské brusle pro začátečníky i pro pokročilé a dámské brusle a krasobrusle. V sortimentu najdete též roztahovací brusle pro nejmenší děti, které se přizpůsobí jejich rostoucí nožce.

 • Snowboard

  Snowboardová prkna, helmy a další vybavení

  Sjezdové lyže už Vás omrzely a hledáte něco jiného? Pak zkuste snowboard, který se stal hitem posledních let a propadá mu stále více převážně mladých lidí. Je ale důležité brát na vědomí, že snowboardové prkno dokáže být poměrně vratké a používat ochranné prostředky, z nichž nejdůležitější je kvalitní helma.

 • Sáně a boby

  Vybavení pro sáňkování a bobování

  Prakticky každý z nás si pamatuje, jak nám bylo dobře s kamarády na zasněžrném snahu. V dnešní době je čím dál těžší dostat děti od televizi a počítačů, ale věřte, že když ne klasické dřevěné sáňky, tak nadupané řiditelné plastové boby s volantem změní jejich názor a nebudou se chtít vracet se soumrakem zpět domů. Najdete u nás jak klasické dřevěné sáňky včetně modelů s ohrádkou a jejich obdobu z kovu, tak i plastové boby včetně zmiňovaných modelů s volantem a účinnými brzdami. Nabídku dále doplňují plastové kluzáky a talíře, se kterými si užijete neméně zábavy nejen na sjezdovce, ale i na kopci za městem.

na stránku
Zobrazují se 1 – 24 z 116 položek
Zobrazují se 1 – 24 z 116 položek

Výbava pro lyžování, sáňkování, snowboard a další zimní radovánky

Ať už vyrážíte na vysněnou zimní dovolenou do Alp, nebo jen s dětmi na kopec za město, určitě si vyberete zimní sportovní výbavu a doplňky. Pro děti nabízíme plastové lyže a snowboardy, plastové kluzáky, sáňky a boby, pro dospělé pak lyže, běžky, bezpečnostní helmy a další příslušenství pro sportovní aktivity na zasněženém svahu.