Vánoční dekorace

Odběr novinek

Informace

Vánoční dekorace Počet produktů: 226

Podkategorie

 • Stromečky a věnce

  Malé vánoční stromečky i velké stromky až do výšky téměř 2 m

  V naší nabídce najdete malé i větší vánoční stromy, stromky a stromečky od malých, které mohou sloužit i jako dekorace na stůl až po velké dosahující výšky téměř 2 m. Některé stromky mohou být třpytivé a evokovat tak dojem zasněženého stromu, jiné jsou téměř k nerozeznání od skutečného stromku, který věrně kopírují. Ty pak můžete dozdobit baňkami nebo například LED řetězy. Větší modely stromků jsou jednoduše složitelné a rozložitelné, takže je po vánocích jednoduše schováte do skříně, kde zaberou minimum místa.

 • Vánoční figurky

  Vánoční svítící i obyčejné figurky – sněhuláci, stromky, medvědi, santa claus a další

  Vánoční figurky mohou tvořit krásný doplněk Vašeho bytu, ale i zahrady a navodit tu správnou atmosféru vánoc. Nabízíme jak menší vánoční figurky vhodné i na stůl nebo parapet, tak i velké svítící figurky s motivem sněhulák, santa claus, medvěd, tučňák a další. Tyto velké figurky jsou v mnoha případech určeny i na zahradu, nebo před dům, kde udělají spoustu parády a budou je milovat všechny děti z okolí.

 • Vánoční osvětlení

  Vánoční LED osvětlení na stromeček i na zahradu – dodání do 48 hodin

  Vánoce, Vánoce přicházejí, šťastné a veselé. Ale co by byly zač bez krásného Vánočního osvětlení, které mžete umístit nejen na vánoční stromeček, ale též na zahradu, ke vstupním dveřím, nebo na fasádu domu. Najdete u nás vánoční řetězy z LED diod, svítící rampouchy, lucerničky a další.

  Světelný řetěz z LED diod

  Asi nejkrásnějším svítícím vánočním doplňkem jsou světelné řetězy z LED diod, kdy většinu z nich lze využít pro vnitřní i venkovní prostory. LED diody mají navíc velmi malý odběr a dlouhou životnost, takže Vám taková svítící krása prakticky nezatíží peněženku, ale vydrží dlouhá léta.

na stránku
Zobrazují se 1 – 24 z 226 položek
Zobrazují se 1 – 24 z 226 položek

Vánoční dekorace do bytu i na Vaši zahradu – dodání do 48 hodin

V kategorii vánoční dekorace najdete nejrůznější ozdobné předměty pro zkrášlení Vašeho domova i zahrady během Vánočních svátků. Můžete u nás zakoupit vánoční LED řetězy věnce, figurky, svítící stromky, girlandy a další. Některé budou ideální jako výzdoba bytu- můžete je umístit na stůl, na okno, nebo pod vánoční stromeček, jiné budou udivovat kolemjdoucí a sousedy na Vaší zahradě.

Vánoční ozdoby a dekorace

Pokud si chcete doma navodit tu pravou atmosféru Vánoc, nebo jen potěšit svítícími vánočními dekoracemi Vaše nejmenší, pak nahlédněte do této kategorie. Pro milovníky venkovní vánoční výzdoby jsme připravili především venkovní LED řetězy, ale také figurky Santa Clausů, sněhuláků, sobů a podobně od malých, které můžete umístit například pod vánoční stromeček až po velké nafukovací figurky v životní velikosti ideální před dům, nebo na zahradu.