Vánoční dekorace Počet produktů: 203

Podkategorie

 • Stromečky a věnce

  Malé vánoční stromečky i velké stromky až do výšky téměř 2 m

  V naší nabídce najdete malé i větší vánoční stromy, stromky a stromečky od malých, které mohou sloužit i jako dekorace na stůl až po velké dosahující výšky téměř 2 m. Některé stromky mohou být třpytivé a evokovat tak dojem zasněženého stromu, jiné jsou téměř k nerozeznání od skutečného stromku, který věrně kopírují. Ty pak můžete dozdobit baňkami nebo například LED řetězy. Větší modely stromků jsou jednoduše složitelné a rozložitelné, takže je po vánocích jednoduše schováte do skříně, kde zaberou minimum místa.

 • Vánoční figurky

  Vánoční svítící i obyčejné figurky – sněhuláci, stromky, medvědi, santa claus a další

  Vánoční figurky mohou tvořit krásný doplněk Vašeho bytu, ale i zahrady a navodit tu správnou atmosféru vánoc. Nabízíme jak menší vánoční figurky vhodné i na stůl nebo parapet, tak i velké svítící figurky s motivem sněhulák, santa claus, medvěd, tučňák a další. Tyto velké figurky jsou v mnoha případech určeny i na zahradu, nebo před dům, kde udělají spoustu parády a budou je milovat všechny děti z okolí.

 • Vánoční osvětlení

  Vánoční LED osvětlení na stromeček i na zahradu – dodání do 48 hodin

  Vánoce, Vánoce přicházejí, šťastné a veselé. Ale co by byly zač bez krásného Vánočního osvětlení, které mžete umístit nejen na vánoční stromeček, ale též na zahradu, ke vstupním dveřím, nebo na fasádu domu. Najdete u nás vánoční řetězy z LED diod, svítící rampouchy, lucerničky a další.

  Světelný řetěz z LED diod

  Asi nejkrásnějším svítícím vánočním doplňkem jsou světelné řetězy z LED diod, kdy většinu z nich lze využít pro vnitřní i venkovní prostory. LED diody mají navíc velmi malý odběr a dlouhou životnost, takže Vám taková svítící krása prakticky nezatíží peněženku, ale vydrží dlouhá léta.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 203 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 203 položek

Vánoční dekorace do bytu i na Vaši zahradu – dodání do 48 hodin

V kategorii vánoční dekorace najdete nejrůznější ozdobné předměty pro zkrášlení Vašeho domova i zahrady během Vánočních svátků. Můžete u nás zakoupit vánoční LED řetězy věnce, figurky, svítící stromky, girlandy a další. Některé budou ideální jako výzdoba bytu- můžete je umístit na stůl, na okno, nebo pod vánoční stromeček, jiné budou udivovat kolemjdoucí a sousedy na Vaší zahradě.

Vánoční ozdoby a dekorace

Pokud si chcete doma navodit tu pravou atmosféru Vánoc, nebo jen potěšit svítícími vánočními dekoracemi Vaše nejmenší, pak nahlédněte do této kategorie.