Kategorie

Vánoční dekorace Počet produktů: 256

Podkategorie

 • Stromečky a věnce

  Malé vánoční stromečky i velké umělé stromy až do výšky téměř 2 m

  Nechcete každý rok utrácet za živý vánoční stromeček a ztrácet čas jeho sháněním? Pak můžete využít naší nabídky a zakoupit si umělý vánoční stromek. Některé stromky mohou být třpytivé a evokovat tak dojem zasněženého stromu, jiné jsou téměř k nerozeznání od skutečného stromu, který věrně kopírují. Ty pak můžete dozdobit baňkami nebo například LED řetězy. Větší modely stromků jsou jednoduše složitelné a rozložitelné, takže je po vánocích jednoduše schováte do skříně, kde zaberou minimum místa.

 • Vánoční figurky

  Vánoční sněhuláci, stromky, medvědi, santa clausové a další figurky

  Rádi zdobíte Váš dům a zahradu v předvánočním čase, případně jen chcete udělat radost dětem, nebo vnoučatům? Pak zkuste nahledédnout na naši nabídku vánočních figurek, kde nabízíme jak menší vánoční figurky vhodné i na stůl nebo parapet, tak i velké svítící sněhuláky, santa clause, medvědy, tučňáky a další. Tyto velké figurky jsou často osvětlené a v mnoha případech jsou určeny i na zahradu, nebo před dům, kde udělají spoustu parády a budou je milovat všechny děti z okolí.

 • Vánoční osvětlení

  Vánoční světla, řetězy, rampouchy a další – dodání do 2 dnů

  Vánoce, Vánoce přicházejí, šťastné a veselé. Ale co by byly zač bez krásného vánočního osvětlení, které můžete umístit nejen na vánoční stromeček, ale též na zahradu, ke vstupním dveřím, nebo na fasádu domu. Najdete u nás vánoční řetězy z LED diod, svítící rampouchy, lucerničky a další osvětlení, které nemusíte nutně využívat pouze na vánoce.

  Světelný řetěz z LED diod

  Asi nejkrásnější vánoční osvětlení jsou řetězy z LED diod, kdy většinu z nich lze využít pro vnitřní i venkovní prostory. LED diody mají navíc velmi malý odběr a dlouhou životnost, takže Vám taková svítící krása prakticky nezatíží peněženku, ale vydrží dlouhá léta.

na stránku
Zobrazují se 1 – 24 z 256 položek
Zobrazují se 1 – 24 z 256 položek

Vánoční výzdoba do bytu i na Vaši zahradu – dodání do 48 hodin

Máte rádi vánoce a chcete mít v tomto období stylově vyzdobený Váš dům i zahradu? Pak si určitě přijdete na své v kategorii vánočních dekorací, ve které můžete zakoupit vánoční LED řetězy věnce, figurky, svítící stromky, girlandy a další. Některé dekorace budou ideální jako výzdoba bytu- můžete je umístit na stůl, na okno, nebo pod vánoční stromeček, jiné budou udivovat kolemjdoucí a sousedy na Vaší zahradě.

Vánoční figurky, řetězy, umělé stromky a další dekorace

Pokud si chcete doma navodit tu pravou atmosféru Vánoc, nebo jen potěšit svítícími vánočními dekoracemi Vaše nejmenší, pak nahlédněte do této kategorie. Pro milovníky venkovní vánoční výzdoby jsme připravili především venkovní LED řetězy, ale také figurky Santa Clausů, sněhuláků, sobů a podobně od malých, které můžete umístit například pod vánoční stromeček až po velké nafukovací figurky v životní velikosti ideální před dům, nebo na zahradu.