Kategorie


Proč nakoupit u nás
:Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014


Vlastní sklad zboží
99 % sortimentu sklademRychlé dodání
Do 2 pracovních dnůGarance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníVánoční osvětlení a dekorace Počet produktů: 217

Podkategorie

 • Vánoční osvětlení

  Pro přechod na kompletní nabídku vánočních dekorací a osvětlení klikněte ZDE

  Vánoční světla, řetězy, rampouchy a další – dodání do 2 dnů

  Vánoce, Vánoce přicházejí, šťastné a veselé. Ale co by byly zač bez krásného vánočního osvětlení, které můžete umístit nejen na vánoční stromeček, ale též na zahradu, ke vstupním dveřím, nebo na fasádu domu. Najdete u nás vánoční řetězy z LED diod, svítící rampouchy, lucerničky a další osvětlení, které nemusíte nutně využívat pouze na vánoce.

  Světelný řetěz z LED diod

  Asi nejkrásnější vánoční osvětlení jsou řetězy z LED diod, kdy většinu z nich lze využít pro vnitřní i venkovní prostory. LED diody mají navíc velmi malý odběr a dlouhou životnost, takže Vám taková svítící krása prakticky nezatíží peněženku, ale vydrží dlouhá léta.

 • Světelné dekorace

  Pro přechod na kompletní nabídku vánočních dekorací a osvětlení klikněte ZDE

  Vánoční svítící dekorace do bytu i na zahradu

  Máte rádi Váš byt, dům, případně i zahradu ozdobené nejrůznějšími světýlky? Pak je přesně pro Vás určena naše nabídka světelných dekorací pro venkovní i vnitřní použití (vhodnost dané dekorace pro vnitřní nebo venkovní použití je vždy udaná v detailním popisu produktu). Světelné dekorace zkrátka patří do každé vánoční výzdoby, takže by neměly chbět ani u Vás.Pokud chcete umístit dekoraci do míst, kde nemáte zásuvku, pak se nic neděje- nabízíme i vánoční světelné dekorace na baterie. Můžete vybírat hvězdy, rampouchy, svícny a další.

 • Světelné rampouchy

  Svítící rampouchy z LED diod jako dekorace Vaší zahrady, domu i interiéru

  V této kategorii najdete krásné a stylové světelné dekorace ve stylu rampouchů, z nichž je většina vhodná i pro venkovní použití (konkrétní specifikace viz. detailní popis produktu). Jedná se o řetězy, které velmi dobře vyniknou například na okapové římse, zábradlí, ale i na vánočním stromku.


  Kategorie, které by Vás také mohly zajímat:

  Kompletní nabídka vánočních dekorací a osvětlení: Vánoční dekorace a osvětlení

   

   

 • Světelné deště / závěsy

  Světelné dekorace s efektem padajících vloček / dešťových kapek jako kouzelná vánoční výzdoba

  Hledáte vánoční osvětlení pro výzdobu venkovních částí Vašeho domu, zábradlí balkonu apod.? Pak Vám nabízíme vánoční světelné deště s efektem padajících kapek / sněhových vloček, které je ideální především jako dekorace venkovních částí domu- můžete jej uchytit na krovy, zábradlí, omítku, ale samozřejmě může být použito i na vánoční strom. Většina těchto světelných dešťů je certifikována i pro venkovní použití- před nákupem konkrétního výrobku si ale tuto skutečnost případně ověřte v detailním popisku výrobku.


  Kategorie, které by Vás také mohly zajímat:

  Kompletní nabídka vánočních dekorací a osvětlení: Vánoční dekorace a osvětlení

 • Stromečky a věnce

  Malé vánoční stromečky i velké umělé stromy až do výšky téměř 2 m

  Nechcete každý rok utrácet za živý vánoční stromeček a ztrácet čas jeho sháněním? Pak můžete využít naší nabídky a zakoupit si umělý vánoční stromek. Některé stromky mohou být třpytivé a evokovat tak dojem zasněženého stromu, jiné jsou téměř k nerozeznání od skutečného stromu, který věrně kopírují. Ty pak můžete dozdobit baňkami nebo například LED řetězy. Větší modely stromků jsou jednoduše složitelné a rozložitelné, takže je po vánocích jednoduše schováte do skříně, kde zaberou minimum místa.


  Kategorie, které by Vás také mohly zajímat:

  Kompletní nabídka vánočních dekorací a osvětlení: Vánoční dekorace a osvětlení

na stránku
Zobrazují se 1 – 24 z 217 položek
Zobrazují se 1 – 24 z 217 položek

Vánoční výzdoba do bytu i na Vaši zahradu – dodání do 48 hodin

Máte rádi vánoce a chcete mít v tomto období stylově vyzdobený Váš dům i zahradu? Pak si určitě přijdete na své v kategorii vánočních dekorací, ve které můžete zakoupit vánoční LED řetězy věnce, figurky, svítící stromky, girlandy a další. Některé dekorace budou ideální jako výzdoba bytu- můžete je umístit na stůl, na okno, nebo pod vánoční stromeček, jiné budou udivovat kolemjdoucí a sousedy na Vaší zahradě.

Vánoční figurky, řetězy, umělé stromky a další dekorace

Pokud si chcete doma navodit tu pravou atmosféru Vánoc, nebo jen potěšit vánočním osvětlením Vaše nejmenší, pak nahlédněte do této kategorie. Pro milovníky venkovní vánoční výzdoby jsme připravili především venkovní LED řetězy, ale také figurky Santa Clausů, sněhuláků, sobů a podobně od malých, které můžete umístit například pod vánoční stromeček až po velké nafukovací figurky v životní velikosti ideální před dům, nebo na zahradu.