Kategorie


Proč nakoupit u nás
:Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014


Vlastní sklad zboží
99 % sortimentu sklademRychlé dodání
Do 2 pracovních dnůGarance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníKempování Počet produktů: 246

Podkategorie

 • Reflexní prvky

  Reflexní prvky

 • Baterky a lucerny

  Kempingové LED baterky a svítilny

  Pokud se chystáte kempování v přírodě, určitě byste neměli kromě kvalitního spacáku zapomenout na baterku, nebo lucernu. Některé jsou napájené bateriemi, jiné mají vestavěné dynamo a dobíjíte je vlastními svaly (většinou otáčením kliky), takže se nemusíte obávat, že Vám ve svítilně dojdou baterie. LED diody jsou navíc velmi úsporné, takže je vaše baterka nebo lucerna energeticky nenáročná a na jedno nabití vydrží svítit velmi dlouho.

 • Spací pytle

  Spacáky pro Váš příjemný pobyt v přírodě

  Pokud vyrážíte pod stan, rozhodně nezapomeňte přibalit kvalitní spací pytel neboli spacák. V dnešní době už nejsou nijak drahé a bude se Vám spát jako v peřince. Dekové spací pytle doporučujeme pro pěší turistiku během teplých letních dnů, pro ostatní případy volte raději mumiový spací pytel, který je o málo větší, ale poskytuje vyšší komfort a ochranu před chladem. 

 • Ostatní potřeby

  Ostatní potřeby

 • Plážová lehátka

  Nafukovací lehátka vhodná na pláž i pro kempování

  Pokud vyrážíte na pláž, určitě se Vám bude hodit pohodlnné lehátko. Jsou měkká, dobře izolují chlad, případně horko z rozpáleného písku a jsou tudíž vhodná nejen k vodě, ale i pro kempování. Pokud se nechystáte s lehátkem výrazněji cestovat, doporučujeme spíše relaxační lehátko, které je bytelnější a pohodlnější, avšak do stanu nebude to pravé.

 • Stany

  Malé i velké stany pro kempování a táboření

  Pokud se chystáte na dovolenou do přírody a nechcete utrácet za ubytování, případně jen chcete zažít tu pravou romantiku a sepětí s přírodou, pak budete potřebovat správný stan.  U nás najdete jednoduché a lehké jednoplášťové stany vhodné pro jednu nebo dvě osoby, které budou ideální pro pěší turistiku, ale i velké rodinné stany s více ložnicemi, které využijete například v kempu. Pokud byste hledali spíše velký přístřešek pro ochranu před sluncem, ale i deštěm, pak můžete nakouknout do kategorie zahradní párty stany, ve které najdete velké stany a přístřešky pro Vaše zahradní oslavy, které ale můžete využít i jako přístřešek na cestách.

 • Karimatky a matrace

  Podložky pro kempování, karimatky a nafukovací matrace

  Při výletu pod stan určitě nezapomeňte na kvalitní karimatku, nebo nafukovací matraci. Můžete zvolit též samonafukovací karimatku, která je oproti běžnému provedení pohodlnější a lépe izoluje. V této kategorii dále najdete nejrůznější potřeby, které Vám dokážou zpříjemnit nejen kempování, ale i jakékoliv jiné cestování.

 • Kempingový nábytek

  Skládací nábytek nejen na kepování

  Pokud vyrážíte na dovolenou do kempu, určitě byste neměli zapomenout aslespoň na základní jednoduchý nábytek jako je stůl a židle. Tento nábytek je využitelný nejen při kempování, ale například i na rybách, při nejrůznějších sportovních událostech, nebo doma na zahradě. Téměř všechny modely kempinkového nábytku jsou skládací a tudíž velmi lehce přenosné. Pokud byste hledali pohodlnější a bytelnější kousky, které nebudete tak často převážet, pak můžete nakouknout do kategorie zahradní nábytek, ve které najdete lehátka, židle, houpačky, ale i celé sety nábytku a příslušenství.

na stránku
Zobrazují se 1 – 24 z 246 položek
Zobrazují se 1 – 24 z 246 položek

Výbava pro kempování a táboření

Spousta z nás ráda vyrazí alespoň na chvíli do přírody, nebo i dovolenou pod stan. V této kategorii najdete veškeré kempovací potřeby, které Vám takový camping zpříjemní- od outdoorových svítilen po velké rodinné stany s více ložnicemi. Dále u nás najdete kempingový nábytek, který můžete bez problému využít i na Vaší zahradě, karimatky, spací pytle a další potřeby a příslušenství.