Kategorie


Proč nakoupit u nás
:Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014


Vlastní sklad zboží
99 % sortimentu sklademRychlé dodání
Do 2 pracovních dnůGarance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníKempingový nábytek Počet produktů: 85

Podkategorie

  • Kempinkové stoly

    Lehké skládací stoly ideální pro kempování, ale i na zahradu

    Pokud hledáte lehký a skladný stůl, který lze lehce převážet, pak nahlédněte do této kategorie kempinkových stolů, které využijete nejen při kempování, ale i na dovolené, na rybách, nebo po zbytek času na zahradě u Vašeho domu či chaty. Najdete u nás jak malé skládací stolky, tak i větší stoly, ke kterým se vejde celá rodina. Tím se nemusíte připravovat o pohodlí ani na cestách, či při kempování. Pro ještě větší komfort u nás najdete i kempinkové židle, kterými můžete Váš stůl doplnit. Stoly jsou vyrobeny ve většině případů z kombinace plastu a hliníku, což zaručuje dostatečnou pevnost při zachování velmi nízké hmotnosti. Po složení je navíc bezproblémově umístíte i do malého prostoru ve Vašemzahradním domku, v garáži, nebo v autě.

  • Kempinkové židle

    Lehké skládací židle pro kempování, rybaření apod.

    Trávíte hodně času v přírodě a sezení na zemi už se Vám omrzelo? Pak si můžete pořídit jednoduchou skládací židli, které jsou vhodné nejen pro kempování a turistiku, ale i pro rybaření a nejrůznější jiné události. Kempinkové židle jsou lehké a tudíž velmi dobře přenosné. Převážná část modelů je složena z kovového rámu a textilního potahu, což zaručuje dostatečnou pevnost při zachování minimální hmotnosti i rozměrů ve složeném stavu. Pokud byste hledali spíše bytelnější židli, pak můžete nahlédnout do kategorie zahradní židle, ve které naleznete dřevěné, kovové, plastové i ratanové židle vhodné především na terasu a zahradu a to včetně skládacích modelů, které jsou tudíž dobře použitelné i na cestách.

na stránku
Zobrazují se 1 – 24 z 85 položek
Zobrazují se 1 – 24 z 85 položek

Skládací nábytek nejen na kepování

Pokud vyrážíte na dovolenou do kempu, určitě byste neměli zapomenout aslespoň na základní jednoduchý nábytek jako je stůl a židle. Tento nábytek je využitelný nejen při kempování, ale například i na rybách, při nejrůznějších sportovních událostech, nebo doma na zahradě. Téměř všechny modely kempinkového nábytku jsou skládací a tudíž velmi lehce přenosné. Pokud byste hledali pohodlnější a bytelnější kousky, které nebudete tak často převážet, pak můžete nakouknout do kategorie zahradní nábytek, ve které najdete lehátka, židle, houpačky, ale i celé sety nábytku a příslušenství.