Kategorie


Proč nakoupit u nás
:Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014


Vlastní sklad zboží
99 % sortimentu sklademRychlé dodání
Do 2 pracovních dnůGarance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníLétající draci Počet produktů: 5

Podkategorie

  • Draci pro děti

    Draci pro děti

  • Draci

    Velcí akrobatičtí draci s rozpětím až 3 m

    Létajícího draka z naší nabídky si 100% zamilují jak děti, tak i celá Vaše rodina. Jsou totiž vhodné pro dětskou zábavu především během podzimních dnů, ale některé kousky již hraničí se sportovním náčiním a spoustu zábavy si s nimi užijí i dospělí. Jsou totiž vybaveni dvěma šňůrami, pomocí kterých je lze snadno řídit a provádět s nimi i akrobatické kousky. Kromě klasických draků nabízíme i cvičné kity které jsou vhodné především jako vstup do světa těchto létajících draků, případně pro tréninkové účely.

Zobrazují se 1 – 5 z 5 položek
Zobrazují se 1 – 5 z 5 položek

Velký létající drak jako zábava pro děti i dospělé

Nabízíme dle období jak malé draky pro potěšení nejmenších dětí, tak především obrovské létající draky s rozpětím přes 2 m, kteří už se pomalu stávají sportovní pomůckou. Tito draci jsou schopni velmi rychle manévrovat pomocí 2 řiditelných šňůr, kterými je ovládáte. Takový drak se nejen v podzimním období stane miláčkem nejen těch malých dětí, ale spoustu zábavy si s ním užije celá rodina.

Cvičné kity pro začátečníky i pokročilé

Mezi draky najdete též kity připomínající padáky. Nejsou tak velké, jako profesionální kity používané například pro vodní sporty. Jsou řiditelné pomocí 2 šňůr a ideální pro nácvik řízení skutečného velkého kitu.