Kategorie


Proč nakoupit u nás
:Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014


Vlastní sklad zboží
99 % sortimentu sklademRychlé dodání
Do 2 pracovních dnůGarance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníLétající draci Je zde 1 produkt.

Podkategorie

  • Kite

    Tréninkové kity jako levná alternativa ke sportovním drakům

    Rádi byste si pořídili velký kite, ale máte obavu, že jej velmi rychle zničíte, případně Vás rychle přestane bavit. Pak je ideální si pořídit menší cvičný kite z naší nabídky, který je svým tvarem a vlastnostmi téměř shodný s profesionálními kity používanými pro nejrůznější sporty na sněhu, vodě i na zemi. Rozdíl je především v jejich velikosti a ceně, protože námi nabízené cvičné kity jsou menší a tím i výrazně levnější. Je možno je využít jen tak pro zábavu stejně jako klasické létající draky, ale i pro tréninkové účely jako náhradu klasického kitu. 

Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky

Velký létající drak jako zábava pro děti i dospělé

Nabízíme dle období jak malé draky pro potěšení nejmenších dětí, tak především obrovské létající draky s rozpětím přes 2 m, kteří už se pomalu stávají sportovní pomůckou. Tito draci jsou schopni velmi rychle manévrovat pomocí 2 řiditelných šňůr, kterými je ovládáte. Takový drak se nejen v podzimním období stane miláčkem nejen těch malých dětí, ale spoustu zábavy si s ním užije celá rodina.

Cvičné kity pro začátečníky i pokročilé

Mezi draky najdete též kity připomínající padáky. Nejsou tak velké, jako profesionální kity používané například pro vodní sporty. Jsou řiditelné pomocí 2 šňůr a ideální pro nácvik řízení skutečného velkého kitu.