Kategorie


Proč nakoupit u nás
:Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014


Vlastní sklad zboží
99 % sortimentu sklademRychlé dodání
Do 2 pracovních dnůGarance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníMozaiky a dlaždice Počet produktů: 49

Podkategorie

 • Mozaiky z andezitu

  Mozaikové dlaždice a obklady z andezitu

  V této kategorii najdete dlaždice a obklady z andezitu. Mozaiky jsou vyrobeny z přírodního kamene a většina z nich je vhodná pro vnitřní i venkovní použití (více v detailních popiscích jednotlivých produktů). V dalších kategoriích nabízíme i jiné materiály - například mozaiky z mramoru, nebo mozaiky z říčních oblázků.

 • Mozaiky z říčních oblázků

  Mozaikové dlaždice a obklady z říčních oblázků

  Máte rádi přírodní materiály v domě a jeho okolí? Pak mohou být pro Vás zajímavým artiklem dlaždice a obklady z přírodního kamene – konkrétně z říčních oblázků. Tyto dlaždice a obklady jsou vhodné pro interiérové i exteriérové použití. Dlaždici tvoří oblázky nalepené na síťce, čímž je dosaženo možnosti ohýbání- tvoření zaoblení.

 • Mozaiky z mramoru

  Mozaiky z mramorových oblázků na obklady a dlažby

  V této kategorii najdete stylové dlaždice a obklady sestavené přírodního kamene nalepeného na síťce (většina obkladů je vhodná pro vnitřní i venkovní použití – více viz. detailní popisy produktů). Jsou vhodné pro obklad stěn i podlah- výhodou je možnost realizace zaoblených míst. Nabízíme mozaiky a dlaždice i z jiných materiálů- ty najdete s samostatné kategorii.

na stránku
Zobrazují se 1 – 24 z 49 položek
Zobrazují se 1 – 24 z 49 položek

Stylové venkovní i vnitřní dlaždice a obklady v designu mozaiky

Pokud řešíte obložení zakřivených ploch, případně máte jen rádi přírodní materiály, pak Vás jistě zaujmou obklady a dlaždice z pravého přírodního kamene v nejrůznějších barvách a provedeních. Jedná se o pravý přírodní kámen nalepený na síťce tak, aby se jím daly obkládat rovné, ale i zakřivené plochy. Většina těchto mozaikových obkladů je vhodná pro vnitřní i venkovní použití (viz. detailní popisy produktů). Sortiment je dále doplněný o dlaždice ze dřeva.