Kategorie


Proč nakoupit u nás
:Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014


Vlastní sklad zboží
99 % sortimentu sklademRychlé dodání
Do 2 pracovních dnůGarance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníŽetony na poker Počet produktů: 45

Podkategorie

 • Kusové žetony na poker

  Samostatné pokerové žetony vhodné i pro jiné hry

  I doma si můžete užít atmosféru pravého kasina s žetony a dalším příslušenstvím pro poker, které je možno zakoupit i v počtu jednoho kusu. Žetony jsou velmi kvalitní, přesné váhy dle specifikací v podrobném popisu každého produktu, takže je možno je využít nejen pro hru u Vás doma, ale i v kasinech a podobných provozech. Nabízíme i žetony se zkosenými hranami, které jsou zvláště ideální pro triky.

 • Sady žetonů 600 ks

  Žetony na poker i jiné hry – sady 600 ks

  V této kategorii naleznete sady žetonů a příslušenství v kufříku 600 ks určené přímo na poker, které jsou ale vhodné i pro jiné karetní hry. Nabízíme i jiné žetony na poker v sadách o různých počtech žetonů, případně samostatné kusové žetony. Sady žetonů 600 ks jsou velmi kvalitní a předurčené pro hru nejen u Vás doma, ale i v kasinech a podobně. 

 • Sady žetonů 500 ks

  Žetony s příslušenstvím v kufříku - sada 500 ks

  Sady žetonů v kufříku s 500 kusy jsou ideální pro hraní pokeru nejen v domácích podmínkách, ale i v kasinech. Nabízíme i žetony na poker v sadách s menšími i většími počty kusů, případně i kusové žetony pro poker. V naší nabídce kromě sad žetonů 500 ks například i žetony se zkosenými hranami, které jsou ideální pro triky.

   

 • Sady žetonů 300 ks

  Žetony pro poker 300 ks vhodné i pro jiné karetní hry

  Menší sady pokerových žetonů v kufříku o 300 kusech ideální pro hraní pokeru. Díky vysoké kvalitně žetonů je možno je využít nejen v domácích podmínkách, ale například i v kasinech. Kromě sad žetonů 300 ks v naší nabídce najdete i sady žetonů na poker o jiných počtech žetonů, případně kusové žetony, kufříky na žetony, ale i jiné potřeby pro hraní pokeru.

 • Sady žetonů 200 ks

  Hrací pokerové sady s 200 žetony

  V této kategorii najdete sady o 200 ks žetonech na poker ideální pro hraní pokeru nejen v domácích podmínkách, ale i v kasinech. Nabízíme i žetony na poker v sadách nejen 200 ks, ale i s menšími a většími počty kusů, případně i samostatné žetony pro poker. V naší nabídce najdete například i žetony se zkosenými hranami, které jsou ideální pro triky.

 • Kufry na žetony

  Prázdné kufry pro uschování a přenos žetonů

  V této kategorii naleznete prázdné kufry určené pro uschování a přenášení žetonů. Kufry jsou určeny především pro kasina a podobné provozovny, ale samozřejmě si je můžete pořídit i pro Vaši hru doma, nebo v klubovně s kamarády. Kromě kufrů nabízíme i žetony pro poker v různých sadách a hmotnostních kategoriích. Můžete u nás zakoupit i samostatné žetony na poker, pokerové karty, podložky, stoly a další příslušenství pro tuto stále populárnější hru.

   

 • Sady žetonů 1000 ks

  Velké hrací sady na poker s 1000 ks žetonů

  Pokud se chcete pokeru věnovat profesionálně, pak můžeme jen doporučit některou z velkých sad na poker 1000 ks, které jsou ideální pro hraní pokeru, ale i jiných her. Nabízíme i žetony na poker v sadách s jiným počtem, případně kusové žetony. Žetony jsou velmi kvalitní a tudíž vhodné nejen pro domácí hru, ale i do kasin a podobně. 

na stránku
Zobrazují se 1 – 24 z 45 položek
Zobrazují se 1 – 24 z 45 položek

Sady pokerových žetonů pro hru v kasinu i doma

Poker je dnes velmi oblíbenou hrou, je možno jej hrát s minimálním množstvím prostředků. Pro ten správný zážitek ze hry i v případě domácích podmínek ale určitě doporučujeme minimálně kvalitní pokerové karty a sadu žetonů na poker. Nabízíme žetony nejen pro začátečníky, ale i velmi kvalitní žetony a sady pokerových žetonů v kufříku vhodné pro profesionály a kasina.