Kategorie


Proč nakoupit u nás
:Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014


Vlastní sklad zboží
99 % sortimentu sklademRychlé dodání
Do 2 pracovních dnůGarance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníKuchyňské potřeby Počet produktů: 233

Podkategorie

 • Ostatní přístroje

  Ostatní přístroje

 • Bílá elektronika do kuchyně

  Bílé zboží

 • Odpadkové koše

  Koše na odpadky v různých provedeních i velikostech

  Ať už sháníte odpadkový koš do kuchyně, kanceláře, dětského pokoje, nebo koupelny, pak jste u nás správně. Nabízíme koše od zcela jednoduchých klasických plastových modelů do kuchyně až po velké bezdotykové odpadkové koše vhodné jak do domácností, tak i kanceláří nebo firem. Klasickou alternativou jsou pedálové koše s nášlapným mechanismem, které se otevřou po šlápnutí na pedál. Takové modely u nás najdete nejen v obyčejné bílé a hnědé barvě, ale i s nejrůznějšími potisky a barvami, takže si každý zvolí takový odpadkový koš, který bude ladit se stylem místnosti.

 • Kuchyňské náčiní

  Mísy, hrnce, plastové odkapávače a další náčiní do kuchyně

  Pokud vybavujete novou kuchyň, pak v této kategorii najdete většinu potřebného náčiní pro přípravu a uchování pokrmů. Nabízíme především nejrůznější plastové dózy do kuchyně vhodné ve většině případů do chladničky, mrazničky i mikrovlnné trouby, nejrůznější odkapávače včetně modelů s výsuvným šuplíkem na odkapanou vodu, nože, mísy, příbory, hrnce a další. 

 • Kuchyňské digitální váhy

  Přesné digitální váhy s displejem nejen do kuchyně

  Klasické osvědčené mechanické váhy najdeme ještě neustále ve velkém mnžství kuchyní, ale dnením trendem jsou jednoznačně váhy digitální. Oproti váhám klasického provedení mají výhodu ve velké přesnosti, jednoduché možnosti dovažování a dalšími doplňkovými funkcemi. 

na stránku
Zobrazují se 1 – 24 z 233 položek
Zobrazují se 1 – 24 z 233 položek

Kuchyňské náčiní a další vybavení do kuchyně

Každá správná hospodyňka tráví v kuchyni spoustu času. Ale proč si tento čas nezkrátit, nebo alespoň nezpříjemnit? K tomu slouží nejrůznější kuchyňské přístroje a vybavení, které najdete právě v této sekci. Nabízíme kuchyňský nábytek, kuchyňské roboty a jiné elektrické přístroje, nádobí, odpadkové koše a další. Zkrátka veškeré běžné kuchyňské potřeby díky kterým Vám půjde práce v kuchyni lépe od ruky. Pokud byste se chtěla s vařením během léta raději přesunout ven, pak nabízíme i grily v různých provedeních a variantách.


Radíme s nákupem, údržbou a provozováním kuchyňských spotřebičů:

Domácí spotřebiče a jejich správný výběr

                                                       


Kategorie, které by Vás také mohly zajímat:

Další užitečné vybavení do domácnosti: Domácí spotřebiče a elektro

Příprava pokrmů může být zábava- a navíc na čerstvém vzduchu: Zahradní grily