Kategorie


Proč nakoupit u nás
:Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014


Vlastní sklad zboží
99 % sortimentu sklademRychlé dodání
Do 2 pracovních dnůGarance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníKulečníkové stoly Počet produktů: 26

Podkategorie

 • Mini kulečníky

  Mini kulečníky

 • 4 FT

  4 FT
 • Kulečníkové stoly 5 FT

  Menší kulečníkové stoly o rozměru 5 palců

  Pokud si chcete dopřát zážitky ze hry jako u klasického velkého kulečníku 8 ft, ale nemáte dostatek místa, pak může být zajímavou alternativou kulečníkový stůl 5 ft, který jsou vhodný jak pro herny a restaurace, tak díky svým menším rozměrům i pro umístění do Vašeho domu či bytu.

 • Kulečníkové stoly 7 FT

  Kulečník 7 ft jako menší alternativa klasického velkého stolu 8 palců

  Pokud se Vám velký kulečníkový stůl s rozměrem 8 palců nevejde do interiéru, pak může být zajímavou volbou kulečník 7 ft. Tyto kulečníkové stoly jsou vzhledem k jejich rozměrům ideální do restaurací, barů a kluboven, ale samozřejmě není problém je využít i u Vás doma, pokud si najdete dostatek prostoru.

   

 • Kulečníkové stoly 8 FT

  Pořiďte si velký kulečníkový stůl 8 ft a proměňte Váš interiér v hernu

  Pokud si chcete užít kulečník se svými kamarády, nebo rodinnou na maximum, pak bude jasnou volbou velký kulečníkový stůl s rozměrem 8 ft (8 palců), který jsou ideální i do restaurací, barů a kluboven. Pokud na velký kulečník 8 ft nenajdete místo, pak nabízíme i jiné rozměry kulečníkových stolů od nejmenších vhodných pro děti a domácí použití obecně až po velké kulečníkové stoly.

na stránku
Zobrazují se 1 – 24 z 26 položek
Zobrazují se 1 – 24 z 26 položek

Malé dětské i velké profesionální stoly na kulečník 

Máte rádi kulečník a rádi byste jej hráli častěji? A proč si nepořídit kulečník domů? Najdete u nás sortiment od nejmenších dětských kulečníků až po velké profesionální stoly na kulečník. Mini kulečníkové stoly jsou určeny dětem a zaberou minimum místa. Velké kulečníkové stoly 7 a 8 ft již vyžadují poměrně dost prostoru a jsou tak určené převážně do kluboven, podniků, nebo místnosti k tomu vyhrazené. Vyberte si kulečník od nás a už nemusíte chodit hrát tuto oblíbenou hru do zakouřené restaurace, ale můžete si ji užít s Vašimi dětmi nebo kamarády v klidu domova. Na našem eshopu najdete též další vybavení pro kulečník jako jsou tága, křídy, držáky, kulečníkové koule a další.