Kategorie


Proč nakoupit u nás
:Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014


Vlastní sklad zboží
99 % sortimentu sklademRychlé dodání
Do 2 pracovních dnůGarance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníPoker Počet produktů: 142

Podkategorie

 • Žetony na poker

  Sady pokerových žetonů pro hru v kasinu i doma

  Poker je dnes velmi oblíbenou hrou, je možno jej hrát s minimálním množstvím prostředků. Pro ten správný zážitek ze hry i v případě domácích podmínek ale určitě doporučujeme minimálně kvalitní pokerové karty a sadu žetonů na poker. Nabízíme žetony nejen pro začátečníky, ale i velmi kvalitní žetony a sady pokerových žetonů v kufříku vhodné pro profesionály a kasina.

   

 • Hrací karty

  Karty na poker i jiné karetní hry

 • Ostatní příslušenství

  Příslušenství pro hraní pokeru a ke stylu kolem něj

 • Stoly a podložky

  Pokerové stoly, židle a podložky až pro 8 hráčů

  Poker se v posledních letech stává velmi oblíbenou hrou nejen v obyčejných restauracích, ale i na vysoké úrovni, kde si mohou ti nejlepší přijít na velké peníze. I Vy si můžete užít radost ze hry v klidu domova nebo v klubovně s přáteli díky stolům a podložkám pro poker, které jsou vyrobené speciálně pro tuto hru. Dále nabízíme veškeré příslušenství pro hraní pokeru, jako jsou kvalitní židle vhodné i do restauračních provozů, sady karet, žetony a další.

na stránku
Zobrazují se 1 – 24 z 142 položek
Zobrazují se 1 – 24 z 142 položek

Veškeré vybavení pro poker i jiné karetní hry

Poker se stává pravděpodobně nejpopulárnější karetní hrou současnosti, kdy profesionální hráči jsou schopni si přijít jeho hrou na velké peníze. Prožijte i Vy v pohodlí Vašeho domova pocit vítězství a zahrajte si poker přímo ve Vašem obýváku, nebo klubovně. Jsme schopni Vám nabídnout veškeré potřebné vybavení pro tuto hru od karet přes pokerové žetony, míchačky a podavačky karet až po velké pokerové stoly pro několik lidí vhodné v některých případech i pro profesionální hráče pokeru.