Kategorie


Proč nakoupit u nás
:Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014


Vlastní sklad zboží
99 % sortimentu sklademRychlé dodání
Do 2 pracovních dnůGarance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníKoloběžky a dětská kola Počet produktů: 15

Podkategorie

 • Koloběžky s velkými koly

  Velká nafukovací kola změní koloběžku ve sportovní náčiní

  Koloběžka nemusí být jen zábava dětí ve městě- modely s ocelovým rámem a velkými koly už lze brát jako sportovní náčiní a není problém na nich vyrazit na celoodpolední výlet. Jen nezapomínejte, že na takové koloběžce lze z kopce dosáhnout vysokých rychlostí, takže se raději vybavte přilbou a chrániče.. Tyto koloběžky s velkými koly jsou vhodné pro děti i dospělé, mají obdobné brzdy jako v případě cyklistického kola a pevný, povětšinou ocelový rám. Lze je bezproblému naložit do kufru téměř jakéhokoliv osobního auta a vyrazit na výlet do přírody.

 • Dětská odrážedla

  Dětská odrážedla ve stylu kola bez šlapadel vhodná pro děti od 3 let, ale i koloběžky a odrážedla se třemi kolečky.

  Větší nabídku dětských odrážedel, tříkolek a koloběžek najdete na našem druhém eshopu, který se specializuje na dětské zboží - pro přechod na tento eshop klikněte na následující odkaz: Dětská odrážedla prodej

 • Dětská kola

  Šlapací kola a příslušenství pro kluky i holky

  Dopřejte Vašim ratolestem alespoň pár chvil pohybu na čerstvém vzduchu a pořidtě jim kolo. Nabízíme modely s přídavnými kolečky, která slouží pro prvotní seznámení s jízdou na kole. Po získání stability můžete přídavná kolečka jednoduše demontovat. Najdete u nás dětská kola jak s plastovými pneumatikami s pěnovou výplní, tak i modely s klasickými gumovými nafukovacími pneumatikami. Kola v naší nabídce jsou v líbivém- povětšinou sportovní designu se sportovními polepy, díky kterým si je děti zamilují. Nezapomeňte, že kolo může být poměrně vratká záležitost a Vaše dítě by nemělo minimálně v začátcích vyrážet ven bez kvalitní přilby na kolo. Cyklistika zvyšuje fyzickou kondici a zároveň motoriku celého těla, takže lze pořízení kola pro Vaše dítě jedině doporučit.

 • Skládací koloběžky

  Dětské koloběžky se skládacím rámem

  Jízda na koloběžce se stala v poslední době mezi dětmi velmi populární zábavou. Dostačuje kousek zpevněného prostoru a mohou se dosytnosti vydovádět namísto sezení u PC. Další rozměr pak této zábavě dodávají freestyle triky, které je možno s koloběžkami provádět ať už na rovném povrhu, nebo ve skate parku. Nabízíme dětské skládací koloběžky s malými kolečky, ale v druhé kategorii můžete najít i koloběžky s velkými koly vhodné i pro dospělé. Pro nejmenší děti můžete vybírat barevné koloběžky se 3 kolečky s a nejrůznějšími potisky inspironaými oblíbenými filmovými postavičkami. Ve většině případů jsou koloběžky v této kategorii skládací (více vždy v detailním popisu produktu), takže je možno je velmi lehce převážet autem, ale i například na kole.

Zobrazují se 1 – 15 z 15 položek
Zobrazují se 1 – 15 z 15 položek

Koloběžka s velkými, nebo malými koly jako zábava pro děti i dospělé

Pokud přemýlšíte, jak strávit aktivně víkend, pak zkuste koloběžku, která určitě nadchne Vás i Vaše děti. Koloběžka dnes nemusí být pouze zábavou nejmenších dětí na dvorku, ale jedná se o právoplatné sportovní náčiní pro děti i dospělé. Najdete u nás klasické i freestyle koloběžky s malými i velkými koly. Modely pro dospělé i pro děti, včetně "trojkoleček" pro nejmení děti se 2 kolečky vepředu, nebo vzadu pro lepší stabilitu.

Barevné kolo, nebo odrážedlo nadchne každé dítě

Pohyb na čerstvém vzduhu je pro děti velmi důležitý a mohou si ho dosytosti užít na sportovním BMX kole, případně kole pro dívky s barevným potiskem v motivech filmových hrdinů. Pro ty nejmenší jsou připravena odrážedla, případně malá kola s postranními kolečky.