Kategorie


Proč nakoupit u nás
:Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014


Vlastní sklad zboží
99 % sortimentu sklademRychlé dodání
Do 2 pracovních dnůGarance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníSkateboarding Počet produktů: 26

Podkategorie

 • Helmy

  Bezpečnostní helmy na skateboard a inline brusle

  Při pořizování skateboardu, nebo kolečkových bruslí nezapomínejte na bezpěčnost a pořiďte si i kvalitní helmu. Při těchto sportech je totiž možno jak na freestyle rampách, tak i při běžném ježdění dosáhnout poměrně vysokých rychlostí a pád na tvrdý beton, nebo asfalt může být velmi nebezpečný. 

 • Chrániče

  Plastové chrániče kolen, loktů a zápěstí

  Skateboard a kolečkové brusle se stávají v dnešní době čím dál více oblíbenou zábavou jak dětí, tak i celých rodin. Současně s rostoucí oblibou těchto sportů ale bohužel roste i počet zranění. Nezapomínejte proto před každou projížďkou na bezpečnostní prvky, jako jsou helmy a chrániče. Chrániče nabízíme ve verzích pro děti i dospělé s možností ochrany různých částí těla – na kolena, lokty a zápěstí. 

 • Skateboardy

  Kvalitní skateboard potěší každého kluka

  Převážně ve městech a na sídlištích se stává skateboarding čím dál rozšířenější zábavou. Proto i my se snažíme nabídnout dětské skateboardy a další doplňky pro tento bezesporu zajímavý sport jak pro děti, tak i mládež a dospělé. 

na stránku
Zobrazují se 1 – 24 z 26 položek
Zobrazují se 1 – 24 z 26 položek

Dětské skateboardy i pro pokročilé, helmy, chrániče

Jízda na skateboardu si získává čím dál více příznivců, takže i my se snažíme poskytnout Vám vybavení pro tento sport. Nabízíme skateboardová prkna, chrániče kolen, loktů a zápěstí a helmy vhodné na skateboard, ale například kolečkové brusle, na kolo i pro jiné sporty.