Kategorie


Proč nakoupit u nás
:Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014


Vlastní sklad zboží
99 % sortimentu sklademRychlé dodání
Do 2 pracovních dnůGarance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníFitness a posilování Počet produktů: 236

Podkategorie

 • Činky a závaží

  Jednoruční i obouruční činky a činkové sety pro Vaše domácí fitness

  Pokud chcete budovat svalovou hmotu v domácích podmínkách, pak budou pro Vás základem nakládací činky s různými hmotnostmi závaží. Můžete volit mezi činkami s klasickými kovovými, nebo cementovými závažími potaženými vrstvou plastu, které jsou levnější, ale mají nevýhodu větších rozměrů. Dále v této kategorii najdete kettlebell činky, které jsou ideální pro rozvoj síly a dynamiky. 

 • Posilovací stroje a pomůcky

  Posilovací věže, lavice a další stroje pro Vaši domácí posilovnu

  Chcete si udržet pevnou postavu, ale už dále nehodláte utrácet peníze za posilovny, nebo trávit spoustu času na cestách do fitcentra a zpět? Řešením jsou posilovací stroje, s nimiž si procvičíte celé tělo při sledování Vašeho oblíbeného televizního pořadu, nebo poslechu muziky u Vás doma. Nabízíme posilovací věže od nejmenších až po velké čtyřpozicové, ale i jednodušší fitness vybavení jako jsou posilovací lavice, posilovače břišních svalů a podobně.

 • Hrazdy

  Domácí posilovací hrazdy

  Pokud se chcete věnovat posilování v domácích podmínkách, určitě nezapomínejte na hrazdu, kterou můžete v nejjednoduší variantě jednoduše pomocí závitů rozepřít mezi zárubně dveří. S minimálními nároky na finance a prostor tak vznikne velmi efektivní fitness nářadí. Dalšími možnostmi jsou montáže hrazdy do stropu nebo na stěnu. 

 • Kondiční zátěže

  Fitness zátěže na ruce a nohy

  Pokud chcete své svaly výrazněji zapojit i při klasické chůzi, nebo běhu, pak vyzkoušejte kondiční zátěže na kotníky, nebo předloktí. Náročnost pohybu je dána hmotností zátěže, kterou tvoří většinou písek. Tyto kondiční zátěže můžete využít pro cvičení na podložce, ale i pro turistiku, aerobik, běh, nebo rehabilitace. 

 • Podložky na cvičení

  Pěnové podložky na jógu, gymnastiku, fitness a další sporty

  Základem pro protahovací a aerobní cvičení na zemi je měkká podložka, která ochrání tělo před otklaky a poskytne Vám neklouzavý povrch. Podložky jsou určené především pro cvičení jógy, gymnastiky, fitness. Po cvičení podložku jednoduše stočíte a uskladníte.

 • Rotopedy a spinningová kola

  Kvalitní rotoped jako náhrada jízdního kola?

  Pokud je venku hezké počasí, pak jednoznačně doporučujeme sednout na klasické jízdní kolo a vyrazit ideálně do přírody na čerstvý vzduch, kde pohybovou aktvitu téměř ani nevnímáte, narozdíl od pozitivních vjemů okolí. Ale pokud se chcete udržovat v kondici i přes zimu, nebo během deštivých dnů, pak je zajímavou alternativou rotoped, nebo spinningové kolo. Modely od nás jsou ve většině případů vybavené kuličkovými ložisky, jako klasická kola, což jim zaručuje dlouhou životnost. Nejrůznější údaje jako ujetou vzdálenost, čas, spálené kalorie apod. máte přehledně zobrazeny na velkém displeji na řidítkách.

 • Eliptické trenažéry

  Kvalitní ellipticaly pro Vaše domácí fitness

  Na poli fitness přístrojů pro cvičení a zpevňování postavy si získávají v posledních letech velkou oblibu eliptické trenažéry, které jsou vhodné pro hubnutí, ale i zpevnění postavy. Většina modelů obsahuje počítač s LCD displejem, který Vám zobrazí nejrůznější parametry jako čas cvičení, spálené kalorie, vzdálenost, puls a podobně (více vždy v podrobném popisu každého produktu).

 • Ostatní fitness výrobky

  Ostatní fitness výrobky

 • Obruče a švihadla

  Obruče a švihadla

 • Gymnastické míče

  Nafukovací míče vhodné pro fitness, gymnastiku i rehabilitace

  V této kategorii najdete velké i menší nafukovací míče, které jsou vhodné jak pro aerobní cvičení, tak jako náhrada židle při sezení například u počítače, kdy pomáhají od bolesti zad. Tyto gymnastické míče jsou též vhodné jako rehabilitační pomůcky.

 • Balanční pomůcky

  Balanční podložky a jiné pomůcky vhodné pro cvičení a rehabilitace

  Pokud potřebujete zpevnit převážně střed těla, pak Vám pomůřže předevím balanční podložka, nebo jiná balanční pomůcka, která je určená pro celkové procvičení a zpevnění těla. Tyto podložky jsou též výborným pomocníkem proti bolesti zad.

na stránku
Zobrazují se 1 – 24 z 236 položek
Zobrazují se 1 – 24 z 236 položek

Posilovací stroje, činky a další fitness potřeby

Dnešní doba si žádá být fit. Proto spousta z nás spěchá před prací, nebo po ní do fitness centra a pracuje na své postavě. Ale v dnešní uspěchané době není vůbec jednoduché si najít na cvičení čas. Proto nabízíme ucelený sortiment posilovacích strojů, činek, doplňků výživy a dalších potřebných záležitostí pro domácí cvičení. Kategorie posilování a fitness je poměrně rozsáhlá a každý určitě najde to, co hledá- ať už jste úplný začátečník, nebo poloprofesionál.