Kategorie


Proč nakoupit u nás
:Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014


Vlastní sklad zboží
99 % sortimentu sklademRychlé dodání
Do 2 pracovních dnůGarance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníČinky a závaží Počet produktů: 99

Podkategorie

 • Obouruční činky

  Obouruční činky
 • Závaží na činky - kotouče

  Kovové i cementové kotouče na činky

  Pokud jste se rozhodli rozvíjet v domácích podmínkách svou kondici a svalovou hmotu, budete jedoznačně potřebovat činky se jednotlivými kotouči odstupňovanýmidle váhy. U nás najdete závaží pro činkové tyče od malých s hmotností 1 kg až po velké kotouče o hmotnosti 20 kg. Jednotlivá závaží jsou bez problému zaměnitelná- jen je třeba si pohlídat průměr hřídele, na kterou chcete závaží umístit.

 • Hřídele pro činky

  Činkové tyče – hřídele

  Nejčastější a také nejvýhodnější je nákup ceých činkových setů, ale v případě, že máte doma např. závaží z jednoručních činek Vám stačí dokoupit delší hřídel a můžete si seskládat činku obouruční. Hřídele nabízíme rovné i zahnuté buď s hladkými konci, na které se závaží upínají svorkami, nebo zakončené závity a šroubovacími uzávěry. Při nákupu takové činkové tyče změřte vnitřní průměr otvoru kotoučů a srovnejte jej s průměrem tyče, který musí být menší, jinak by Vás mohlo po rozbalení čekat nepříjemné překvapení, kdy kotouče na řídel jednoduše nedostanete.

 • Činky Kettlebell

  Kettlebell

 • Nakládací činky

  Nakládací činky

 • Jednoruční činky

  Jednoruční činky

 • Sady činek

  Činkové sety

na stránku
Zobrazují se 1 – 24 z 99 položek
Zobrazují se 1 – 24 z 99 položek

Jednoruční i obouruční činky a činkové sety pro Vaše domácí fitness

Pokud chcete budovat svalovou hmotu v domácích podmínkách, pak budou pro Vás základem nakládací činky s různými hmotnostmi závaží. Můžete volit mezi činkami s klasickými kovovými, nebo cementovými závažími potaženými vrstvou plastu, které jsou levnější, ale mají nevýhodu větších rozměrů. Dále v této kategorii najdete kettlebell činky, které jsou ideální pro rozvoj síly a dynamiky.