Kategorie


Proč nakoupit u nás
:Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014


Vlastní sklad zboží
99 % sortimentu sklademRychlé dodání
Do 2 pracovních dnůGarance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníBox  Počet produktů: 11

Podkategorie

 • Boxerské rukavice

  Rukavice z umělé i přírodní kůže pro box a jiné bojové sporty

  Ať už chcete profesionální boxovat, nebo ze sebe jen vydat stres při úderech do boxovacího pytle jsou základní výbavou boxerské rukavice vyrobené buď z pravé kůže, nebo z umělé PU kůže. Před nákupem rukavic je důležité si přeměřit ruku a zvolit správnou velikost. Nabízíme klasické boxerské rukavice vhodné pro tréninkové i závodní účely i tzv. pytlovky určené pro trénink s boxovacím pytlem.

 • Boxovací pytle

  Malé i velké závěsné boxovací pytle

  Ať už ze sebe chcete jen občasně dostat nahromaděný stres, zvýšit si fyzickou kondici, nebo se věnovat profesionálnímu tréninku boxování, budete potřebovat správný boxovací pytel. V této kategorii nabízíme malé i velké boxovací pytle v rozpětí výšek 0,6 m až 1,8 m dle aktuální nabídky. Jsou určené primárně k zavěšení na strop, ale můžete je uchytit i jakýmkoliv jiným způsobem, který Vám bude vyhovovat. Náplní je látková střiž, případně písek (více vždy v detailním popisu konkrétního produktu). Najdete u nás i boxerské rukavice z umělé i pravé kůže.

 • Box - doplňky

  Box - doplňky
Zobrazují se 1 – 11 z 11 položek
Zobrazují se 1 – 11 z 11 položek

Vybavení pro boxování

Pokud se chcete zapotit a dostat ze sebe všechen stres, jen málo věcí tak vhodných jako je box. Při tomto sportu trénujete nejen svaly, ale při rychlém řešení vzniklých situací se zapotí i Váš mozek. Nabízíme především boxerské rukavice z koženky i pravé kůže a boxovací pytle menší i velké.