Kategorie


Proč nakoupit u nás
:Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014


Vlastní sklad zboží
99 % sortimentu sklademRychlé dodání
Do 2 pracovních dnůGarance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníTrampolíny  Počet produktů: 34

Podkategorie

 • Trampolíny s ochrannou sítí

  Velké zahradní trampolíny s bezpečnostní sítí

  Pořiďte si venkovní trampolínu, která přinese spoustu radosti na čerstvém vzduchu nejen Vašim dětem, ale i Vám samotným. Nejrozšířenějším typem je bezesporu velká trampolína se sítí po obvodu, která plní ochranu proti vypadnutí mimo skákací plochu. Konstrukce i odrazová plocha trampolíny prochází veškerými bezpečnostními testy a splňují potřebné specifikace pro EU. Bezpečnost i pohodlí trampolíny lze ještě zvýšit nejrůznějším příslušenstvím, jako jsou kryty pružin, schůdky, nebo upínací kotvy k trampolínám. Trampolínu s bezpečnostní sítí je možno použít i v interiéru, ale doporučujeme ji především pro hraní dětí na zahradě. 

 • Příslušenství k trampolínám

  Bezpečnostní příslušenství k trampolínám - schůdky, kryty pružin, ochranné sitě

 • Malé trampolíny

  Malé dětské a gymnastické trampolíny pro tělocvičny i na doma

  Pokud sháníte gymnastickou, nebo fitness trampolínu, pak jste u nás správně. Tyto malé trampolíny mohou sice využívat i děti, ale díky pevné konstrukci jsou určeny i pro fitness a gymnastická cvičení dospělých. Jsou vhodné jak do tělocvičen a nejrůznějších sportovních kroužků, tak i na doma. Zvýšená bezpečnost je zajištěna měkkým polštářem po obvodu trampolíny. Pokud hledáte větší model, pak můžete nahlédnout do kategorie trampolíny s ochrannou sítí, ve které najdete velké zahradní trampolíny pro děti i dospělé, které jsou navíc vybaveny i bezpečnostní sítí.

na stránku
Zobrazují se 1 – 24 z 34 položek
Zobrazují se 1 – 24 z 34 položek

Zahradní trampolína jako zdroj zábavy pro celou rodinu

Velké domácí trampolíny určené převážně na zahradu se staly hitem posledních několika let. Můžete vybírat ze spousty typů, kde dominují trampolíny s ochrannou sítí, které jsou z bezpečnostních důvodů vhodné pro menší děti. V nabídce najdete i samostatné ochranné sítě na trampolíny, případně krty pružin a další příslušenství bezpečnostní i komfortní. Povětšinou jsou umisťovány na zahradu jako trampolíny pro děti a jejich hry, ale není problém, aby se trampolína stala sportovním náčiním pro dospělé- většina z větších modelů má totiž nosnost vysoko přes 100kg (konkrétní hodnota nosnosti trampolíny je udaná v jejím detailním popisu).