Kategorie


Proč nakoupit u nás
:Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014


Vlastní sklad zboží
99 % sortimentu sklademRychlé dodání
Do 2 pracovních dnůGarance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníUmělé květiny Počet produktů: 11

Zobrazují se 1 – 11 z 11 položek
Zobrazují se 1 – 11 z 11 položek

Pokud jste si u nás umělou květinu nevybrali, pak zkuste nahlédnout na náš druhý eshop umele-kvetiny-prodej.cz, který se na tento sortiment specializuje. Najdete na něm výběr z více než 500 položek umělých květin a rostlin.

 

Umělé květiny a rostliny na umele-kvetiny-prodej.cz - přejít na nabídku

 


Menší umělé květiny i velké umělé stromy jako živé, vysoké téměř 2m

Najdete u nás nejrůznější umělé květiny, které jsou natolik precizně zpracované, že působí jako živé. Některé z nich jsou částečně vyrobeny z opravdových rostlin (například z kůry). Můžete vybírat z malých umělých květin vhodných například na pracovní stůl nebo parapet až po velké umělé stromy výšky téměř 2 m vhodné například před dveře domu, hotelu, nebo do vstupních hal firem. Některé z rostlin je možno upravovat do takové podoby, jakou potřebujete pro dané zákoutí, kde má být umístěna.

Proč se umělé květiny a rostliny dostávají opět do módy?

Pokud daný výrobce klade důraz na kvalitu, je v dnešní době možno produkovat umělé květiny jako živé, které jsou prakticky k nerozeznání od originálu. Z minulosti je máme spojeny s levnými restauracemi, kancelářskými recepcemi a pochybnými účesy ze sedmdesátých let, ale dnes tomu tak již není a mezi další bytové dekorace je běžně vkomponovávají i světoví bytoví designéři. Jsou oblíbené jak u movitých klientů, kteří hodně cestují a nedokázali by se o živé rostliny pravidelně starat, tak u běžných zákazníků, kteří chtějí do svého bytu dostat přírodní prvek, ale nechtějí trávit čas péčí o něj. Umělé květiny a rostliny se také často objevují u vchodů hotelů včetně těch nejluxusnějších. Důležitá je také možnost použití umělých květin napodobující živé sezónní rostliny během sychravého podzimního a zimního období a z toho pramenící projasnění interiéru.

Jak na dekorace z umělých rostlin?

Pokud umisťujete do interiéru velkou umělou rostlinu, pak není přespříliš co řešit a dostačuje najít vhodné místo a květináč, který bude ladit s pozadím i květinou samotnou. V případě, že umisťujete několik umělých květin do vázy, jsou základní pravidla obdobná, jako při práci se skutečnými rostlinami. Můžete přidat několik listů ze skutečných rostlin a ty čas od času vyměnit. Do vázy nalijte vodu, která zvýší efekt celé dekorace, ale také podpoří přesvědčení Vašich návštěv, že jde u skutečné živé rostliny. Snažte se takovou výzdobu čas od času obměnit a používat umělé květiny, které odpovídají aktuální sezóně.