Kategorie


Proč nakoupit u nás
:Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014


Vlastní sklad zboží
99 % sortimentu sklademRychlé dodání
Do 2 pracovních dnůGarance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníKolečkové brusle  Počet produktů: 20

Podkategorie

 • Helmy na brusle a skateboard

  Ochranná helma jako základ bezečnosti při jízdě na inline bruslích a skateboardech

  Pokud svému dítěti pořídili kolečkové brusle, nebo skateboard, pak určitě nezapomínejte ani na kvalitní helmu. Ta je totiž základem bezpečnosti, takže radíme ji nenechávat doma, ini kdy vyjíždíte na kolečkových bruslích jen kousek za dům.

 • Díly na kolečkové brusle

  Díly na kolečkové brusle - brzdy, náhradní kolečka a další

 • Inline brusle

  Udržování fyzické kondice na inline bruslích je zábava

  Pokud si chcete udržet fyzickou kondici, ale běhání Vás nebaví, pak zkuste inline brusle, na kterých můžete vyrazit ven klidně s celou rodinou. Máme brusle pro děti a začátečníky i inline brusle s velkými kolečky 86 mm pro pokročilé. Pro děti nabízíme chlapecké i dívčí brusle včetně roztahovacích modelů, které rostou společně s nohou Vašeho dítěte. Dokážou se tak roztáhnout o 3 velikosti a ušetřit Vám náklady za každoroční nákup nových inline bruslí. Pro děti nabízíme též brusle 2v1 s vyměnitelným podvozkem, které je možno používat jako kolečkové inline brusle i jako lední brusle. Doporučujeme vybírat pro začátečníky spíše modely s menšími kolečky, které jsou pomalejší a stabilnější, pokročilejší bruslaři pak mohou přejít na brusle s většími kolečky.

Zobrazují se 1 – 20 z 20 položek
Zobrazují se 1 – 20 z 20 položek

Inline bruslení jako hit posledních let

Jízda na kolečkových bruslích je stále oblíbenější. I my jsme jí propadli a můžeme tuto sportovní aktivitu jen doporučit, ať už jste nesportovní typ, nebo profesionál, který si potřebuje držet fyzickou kondici.

Dětské roztahovací brusle i brusle 2v1

Nabízíme kolečkové roztahovací brusle pro děti, které s nimi dokážou běžně vyrůst cca o 3 čísla, takže nemusíte každý rok kupovat novou výbavu. Stejně tak šetří Vaše finance dětské brusle 2v1, u kterých je možno kolečka zaměnit za nůž na led pro zimní období. Pokud jste brusleř začátečník, vybírejte spíše inline brusle s menšími kolečky, které jsou pomalejší a více stabilní.