Kategorie


Proč nakoupit u nás
:Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014


Vlastní sklad zboží
99 % sortimentu sklademRychlé dodání
Do 2 pracovních dnůGarance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníKolečkové brusle  Počet produktů: 16

Podkategorie

  • Díly na kolečkové brusle

    Díly na kolečkové brusle - brzdy, náhradní kolečka a další

  • Inline brusle

    Udržování fyzické kondice na inline bruslích je zábava

    Pokud si chcete udržet fyzickou kondici, ale běhání Vás nebaví, pak zkuste inline brusle, na kterých můžete vyrazit ven klidně s celou rodinou. Máme brusle pro děti a začátečníky i inline brusle s velkými kolečky 86 mm pro pokročilé. Pro děti nabízíme chlapecké i dívčí brusle včetně roztahovacích modelů, které rostou společně s nohou Vašeho dítěte. Dokážou se tak roztáhnout o 3 velikosti a ušetřit Vám náklady za každoroční nákup nových inline bruslí. Pro děti nabízíme též brusle 2v1 s vyměnitelným podvozkem, které je možno používat jako kolečkové inline brusle i jako lední brusle. Doporučujeme vybírat pro začátečníky spíše modely s menšími kolečky, které jsou pomalejší a stabilnější, pokročilejší bruslaři pak mohou přejít na brusle s většími kolečky.

Zobrazují se 1 – 16 z 16 položek
Zobrazují se 1 – 16 z 16 položek

Inline bruslení jako hit posledních let

Jízda na kolečkových bruslích je stále oblíbenější. I my jsme jí propadli a můžeme tuto sportovní aktivitu jen doporučit, ať už jste nesportovní typ, nebo profesionál, který si potřebuje držet fyzickou kondici.

Dětské roztahovací brusle i brusle 2v1

Nabízíme kolečkové roztahovací brusle pro děti, které s nimi dokážou běžně vyrůst cca o 3 čísla, takže nemusíte každý rok kupovat novou výbavu. Stejně tak šetří Vaše finance dětské brusle 2v1, u kterých je možno kolečka zaměnit za nůž na led pro zimní období. Pokud jste brusleř začátečník, vybírejte spíše inline brusle s menšími kolečky, které jsou pomalejší a více stabilní.