Kategorie


Proč nakoupit u nás
:Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014


Vlastní sklad zboží
99 % sortimentu sklademRychlé dodání
Do 2 pracovních dnůGarance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníCyklistické potřeby Počet produktů: 42

Podkategorie

 • Nářadí a lepení

  Nářadí a lepení
 • Doplňky

  Doplňky
 • Dětská kola

  Chlapecká i dívčí kola - horská i s podpůrnými kolečky

  Ke sportu na čerstvém vzduchu je vhodné vést nae ratolesti co možná nejdříve, proto jsme pro Vás připravili nabídku dětských jízdních kol. Dívčí kola se stylovými potisky převážně v růžové barvě, některá vybavená nosičem pro převážení panenek a jiných drobností. Chlapecká kola s nejrůznějšími potisky převážně v BMX designu, která chlapci prostě milují. Kola mohou mít jak klasické nafukovací pláště, tak i plastové pláště s pěnovou výplní- vždy specifikováno v detailním popisu konkrétního produktu. Pro nejmenší jsou připravena dětská kola s přídavnými balančními kolečky, která lze po naučení rovnováhy jednoduše demontovat. Určitě doporučujeme dítě nepouštět ven bez bezpečnostní přilby na kolo, které u nás můžete též najít. 

 • Tašky a brašny

  Tašky a brašny

 • Reflexní prvky

  Reflexní prvky

 • Přilby na kolo

  Ochranné helmy na kolo pro děti i dospělé

  Cyklistika je v ČR čím dál oblíbenější, roste počet zpevněných i nezpevněných cyklotras ale bohužel i počet úrazů, které se každoročně na kolech stanou. Doporučujeme být maximálně obezřetní a kritickým situacím se snažit předcházet, i když sami víme, že ne vždy je to 100% možné. Určitě doporučujeme na každou – byť sebemenší- projížďku na kole vyrazit s přilbou na kolo. Toto platí dvojnásob pro naše děti. Spousta lidí odmítá přilbu z důvodu pohodlí a pocení, ale v dnešní době jsou přilby již tak lehké a vybavené propracovaným systémem větrání až do té míry, že kvalitní přilbu na hlavě téměř necítíte. Hlavně pro zvýšení bezpečnosti dětí nabízíme i chrániče na kolena, lokty a zápěstí. Nabízíme dětské přilby i modely pro dospělé, které mají prakticky stejnou konstrukci- liší se výrazněji jen ve velikosti, která je daná obvodem hlavy. Před výběrem cyklistické helmy tudíž doporučujeme změřit obvod hlavy a dle něj pak volit odpovídající velikost.

 • Láhve na kolo

  Láhve na kolo

na stránku
Zobrazují se 1 – 24 z 42 položek
Zobrazují se 1 – 24 z 42 položek

Helmy, ochranné prvky a další potřeby pro jízdu na kole

Cyklistika se stává velmi populárním sportem vhodným jak pro jednotlivce, tak rodiny s dětmi. Česká republika nabízí pro tento sport mnoho krásných míst na poklidné projížďky nížinami například okolo řek, tak i náročnější horské výjezdy a adrenalinové sjezdy. Proto i my nabízíme cyklistické potřeby a to převážně pro Vaše ratolesti- dětská jízdní kola některá se stylovými pohádkovými potisky, bezpečností helmy a další příslušenství. Tak šlápněte do pedálů a vyrazte na pohodový výlet krajinou.