Kategorie


Proč nakoupit u nás
:Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014


Vlastní sklad zboží
99 % sortimentu sklademRychlé dodání
Do 2 pracovních dnůGarance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníHokej a bruslení Počet produktů: 52

Podkategorie

 • Hokejové puky a příslušenství

  Hokejové puky a příslušenství
 • Dámské a dívčí brusle

  Brusle a krasobrusle pro ženy, dívky a děti

  Pro dámy a dívky máme v nabídce jak klasické brusle, tak i krasobrusle pro začátečnice i pokročilejší bruslařky. Pro Vaše děti najdete v naší nabíce roztahovací brusle, které jsou nastavitelné většinou na 3 velikosti, takže rostou současně s nohou dítěte a Vy nemusíte každý rok kupovat novou výbavu.

 • Lední brusle

  Pánské hokejové brusle a dětské roztahovací zimní brusle

  Ať už se hodláte zapojit do hokejového zápasu na stadionu, nebo si jen užít bruslení na rybníku za městem, pak u nás najdete tu správnou výbavu. Nabízíme rekreační pohodlné modely ledních bruslí, tak i hokejové brusle pro pokročilejší sportovce. Pro děti nabízíme nastavitelné zimní brusle, které dokážou s nohou Vašeho dítěte vyrůst běžně o 3 čísla, takže nemusíte každý rok řešit jejich výměnu.

na stránku
Zobrazují se 1 – 24 z 52 položek
Zobrazují se 1 – 24 z 52 položek

Hokejové hole, puky, brusle a další vybavení 

Ať už si chcete jen poklidně zabruslit na rybníku za městem, nebo se vrhnout do hokejové vřavy na stadionu, určitě si z našeho sortimentu vyberete. Nabízíme totiž jak pánské brusle pro začátečníky i pro pokročilé a dámské brusle a krasobrusle. V sortimentu najdete též roztahovací brusle pro nejmenší děti, které se přizpůsobí jejich rostoucí nožce.