Kategorie


Proč nakoupit u nás
:Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014


Vlastní sklad zboží
99 % sortimentu sklademRychlé dodání
Do 2 pracovních dnůGarance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníVodní sporty Počet produktů: 114

Podkategorie

 • Plavecké potřeby

  Koupací čepice, boty do vody, plavecké brýle a další potřeby pro plavání dětí i dospělých.

 • Potápěčské potřeby

  Potápěčské brýle, šnorchly a ploutve pro děti i dospělé

  Potápění je asi nejkouzelnější sport obzvláště pro Vaše oči. Nemusíte hned vyrážet do tropických vod, které jsou rájem potápěčů, ale i ČR můžete zažít s potápěčským vybavením spoustu zábavy. V lepším případě vyrazte do Čechy oblíbeného Chorvatska, kde můžete v čistých mořských vodách vidět nejrůznější mořskou faunu i floru. Není snad lepší relax, než jen tak ležet s potápěčskou maskou a šnorchlem na vodní hladině, pomalu plavat vpřed a pozorovat mořský život pod sebou. Nejen pro tyto účely nabízíme nejrůznější potápěčské potřeby a vybavení jako jsou potápěčské brýle, šnorchly, ploutve a další ve velikostech pro děti i dospělé.

 • Nafukovací hračky

  Nafukovací míče, lehátka, zvířata a další hračky k vodě

  Jestli chcete zabavit děti u vody, budou nejlepším řeením nejrůznější nafukovací hračky vhodné k moři, na koupaliště, i na zahradu. Nabízíme nafukovací kruhy a vesty, čluny a nejrůznější nafukovací zvířata, která si děti zamilují. Dále u nás najdete kruhové i obdélníkové dětské bazény a bazénky pro nejmenší děti už od 3 let, ale i větší bazény pro celou rodinu. 

 • Bazény a příslušenství

  Bazény a příslušenství
na stránku
Zobrazují se 1 – 24 z 114 položek
Zobrazují se 1 – 24 z 114 položek

Výbava pro relax i sportovní aktivity u vody

Vyrážíte k vodě, ale nechcete aby Vaše děti celý den jen tak ležely na sluníčku. Pak jim můžete pořídit vybavení pro nejrůznější vodní sporty jako plavání, surfování, potápění a další.