Kategorie


Proč nakoupit u nás
:Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014


Vlastní sklad zboží
99 % sortimentu sklademRychlé dodání
Do 2 pracovních dnůGarance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníVybíráme zahradní domek

Plánujete pořízení zahradního domku? Pomůžeme vám zorientovat se v základních typech a poradíme, na co se zaměřit, abyste si vybrali přesně takový, který potřebujete.
Máte rodinný dům, nebo plánujete jeho stavbu? Pokud už přemýšlíte nad tím, čím vším ho vybavíte, určitě nezapomínejte také na moderní krby.
Na podzim máme všichni na zahradě spoustu práce jako je sklízení úrody, rytí, hrabání listí, úklid, celková příprava zahrady na zimu apod. Ale stejně, jako je práce odlišná od jara a léta, stejně tak je třeba volit jiné oblečení a spodní prádlo

Tryskací technika- prodej i pronájem

Tryskání je známé též pod pojmem otryskávání či pískování. Tento technologický postup se používá především k opracovávání nejrůznějších povrchů. Jedná se většinou o pevné, kovové povrchy, které se proudem jemných částic tryskají. Mezi nejčastější materiály patří křemičitý písek, ocelová drť či ocelové broky

Nůžkové stany pro nejrůznější akce

V širokém sortimentu si lze vybrat také samozřejmě náhradní díly na stany a další typy prodejních stánků, vlajky s reklamními poutači, stoly a doplňky ke stanům, závěsy do dílen, hal a svařoven, plachtoviny na metráž, celty, nehořlavé tkaniny, potahy na auta a motorky nebo další výrobky na zakázku.
Náš dům, či byt, by měl vypadat dobře nejen uvnitř, ale i zvenku, a proto bychom se měli starat o to, aby dobře vypadala zahrada, fasáda domu, okna, ale stejně tak bychom se měli zaměřovat i na detaily, které se velkým dílem podepisují na celkovém dojmu.
Zařizujete si nový byt, nebo rekonstruujete nějaký starý interiér a chcete jej mít vybaven ve shodě s posledními trendy? Pak je ideální variantou spolehnout se raději na odborníky, než udělat chyby, jejichž napravování by vás mohlo stát větší náklady a hlavně zbytečné nervy a čas.
LED vánoční osvětlení vytvářejí nádhernou atmosféru a jsou vhodné pro zdobení interiéru domu i zahrady. Krásně umocní vánoční náladu v temnotě, každá zářící žárovečka budí radost. Volba různých světelných řešení je široká a zpočátku to může dokonce vést k nejasnostem.

Inspirace nábytku

V oblasti módních trendů pro nábytek do vaší domácnosti se objevuje nový směr. Zatímco v posledních letech hrál první housle tzv. skandinávský minimalistický styl, který se v interiéru příliš nepodepsal, nyní se ke slovu dostávají výraznější barvy a tóny.

Jak položit zámkovou dlažbu?

Nechcete se starat o trávník? Chcete mít krásně upravený dvorek, příjezdovou cestu nebo místo pro sezení na zahradě? Ideálním povrchem je zámková dlažba.
Postel je jedním z nejdůležitějších prvků každé ložnici. Často se stává, že má vliv na povahu uspořádání celé místnosti. Jak kombinovat pohodlnou postel a zároveň moderní design?
Když stavíte dům nebo rekonstruujete velký byt, nemůžete počítat s tím, že s vámi budou děti, až dospějí, bydlet i nadále. Je lepší se smířit s představou, že jakmile dospějí, opustí rodné hnízdo a přestěhují se za svým partnerem
Při levném stěhování se musí vhodně zvolit firma, která všechno zařídí. Jako první znak kvalitní firmy můžeme označit úvodní kontakt zákazníka s firmou.

Levné stěhování nezruinuje rozpočet

Levné těhování může pro někoho znít jako synonymum náročné práce. Ale i stěhování se dá jednoduše vyhnout. Velkou výhodu představuje možnost najmout si profesionály, kteří obstarají všechno potřebné za nás.
Dobrou volbou při výběru podlahy do dětského pokoje, je koberec. Koberce se vyrábějí v různých šířkách, barevných provedeních i vzorech. Speciálně pro dětské pokoje ve veselých barvách, s motivy zvířátek, autíček, různých pohádkových postaviček.
Malování je pro amatéry únavná a dost stresující práce. Nejste si jisti, co všechno budete potřebovat, jaké materiály použít – to všechno jsou důvody, proč si do svého bytu či kanceláře pozvat profesionály.
Showing 1 to 16 of 130 (1 Pages)